Security Summit

ng sapanca wellness & convention
September 21-22, 2017

Dijital dönüşüm, müşterinin değişen doğası ve işletmelerin çevikliğine olan artan talep ile, kurumlar için mutlak bir zorunluluk halini almakta ve işletmeler operasyonlarını dijital olarak dönüştürdüğü hızda tehditler de gelişmektedir. İşletmeler; erken tespitten, istismar yönetimine ve iyileştirmeye kadar, modern bilgi güvenliği zincirinin her aşamasına yönelik; katmanlı, uyarlanabilir güvenlik önlemlerini benimsemelidirler.

İyi donatılmış ve yüksek motivasyona sahip tehdit aktörlerine karşı güçlü bir savunma sağlamak için; yeni teknolojiler, teknikler ve becerilere ihtiyaç duyulacaktır.

BT güvenlik uzmanları; ihlalleri sürekli olarak belirlemek ve riskleri yönetebilmek için her zaman çok çalışmaktadır. Dahası, akıllı düşmanlar, işlerin devam etmesini sağlayan karmaşık BT sistemlerini kötüye kullanma ya da sömürme yolları aramaya devam ederken; mevzuata ve iç- dış yönetişim yapılarına uyan güvenlik stratejilerine giderek artan bir ihtiyaç vardır.

Türkiye'de kuruluşlar, bilişim güvenliği bilincini geliştirme çalışmalarını geçtiğimiz yıllarda artırdılar. Bununla birlikte; kuruluşların, mevcut ve yeni teknoloji uygulamaları ile, sürekli gelişmekte olan kötü niyetli tehditler arasında bir denge kurmaya çalışmaları, BT güvenlik karmaşıklığına sebep olmaktadır. Bu karmaşıklıktan dolayı, güvenlik görevlilerinin çoğu, kıt kaynaklar ve dinamik BT mimarileri karşısında güvenlik ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekmektedirler.

Türk BT liderleri, iş sürekliliklerini ve operasyonlarının güvenliğini nasıl sağlayacaklarını belirlemelidirler. Tüm bu konuları kapsayacak olan IDC Türkiye BT Güvenlik Zirvesi’ne; bugünün ve yarının güvenlik zorluklarını, farklı sektörlerden gelen BT Güvenlik Liderleri ile tartışmak için siz de katılın.

ANA KONULAR:

  • Yeni Nesil CISO - yenilikçi, etkin, yönetim kurulu üyesi
  • CIO-CISO iletişimi için gerekli olan yetkinlikler
  • Güvenlik vakasında verilecek tepkinin önemi: planlama, test, iletişim
  • Güvenlik analitiği, otomasyon ve gelişmiş saldırıların tespiti
  • Gelişmekte olan teknolojilerin riskleri ve fırsatları: akıllı makineler, yapay zeka, IoT, robotlar
  • Veri yönetimi, veri güvenliği ve risk yönetimi
  • Bulut güvenliğinde son teknolojiler
  • Yeni nesil güvenlik operasyon merkezi (SOC)
  • Mayıs 2018'den sonra Kişisel Verilerin Korunması - KVKK
  • Davranışsal Analiz, Sosyal Ağlarda Risk Skorlamas
graph

Danışma Kurulu

Ahmet Fethi Ayhan

Ahmet Fethi Ayhan

Siber Güvenlik Direktörü, Türk Telekom
İsmail Erdem Bayıldıran

İsmail Erdem Bayıldıran

Country Information Security Officer, Deutsche Bank
Murat Can

Murat Can

Yönetici, Bilgi Güvenliği ve Network, Sütaş
Kerem Öztürk

Kerem Öztürk

VP, IT Security, ING Bank
Tuğba Öztürk

Tuğba Öztürk

CISO, Teknosa
Tuğba Öztürk

Tuğba Öztürk

CISO, Teknosa
Nevzat Yeğin

Nevzat Yeğin

CISO, Takasbank
Harika Yalaza

Harika Yalaza

Genel Müdür Yardımcısı, BT Güvenliği ve Risk Yönetimi, Intertech

Sunumlar

Devam etmek için şifre giriniz

İçeriği erişmek için lütfen IDC den aldığınız şifreyi girin. Şifreniz yoksa Sule Saltik Ates ssaltik@idc.com dan şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Şifre:

Konuşmacılar

Akif Mert Avcı

Akif Mert Avcı

Müdür, Bilgi Güvenliği, BT Süreç ve Uyum, VakıfBank
David Bosomworth

David Bosomworth

Director, Security Intelligence, IBM
Afşin Taşkıran

Afşin Taşkıran

Managing Partner, InfoSec Bilgi Teknolojileri
Kerem Öztürk

Kerem Öztürk

VP, IT Security, ING Bank
Tuğba Öztürk

Tuğba Öztürk

CISO, Teknosa

İş Ortakları

Principal Partner(s)

IBM

IBM Türk, 1938 yılından bu yana deneyimli çalışanları ile Türk bilişim sektörünün gelişimine ve dönüşümüne öncülük etmiştir. IBM, yazılımdan donanıma, sunucudan veri depolama ürünlerine, iş danışmanlığından stratejik dış kaynak kullanımına kadar bir çok BT hizmet gruplarında lider konumdadır. IBM Endüstri çözümleri ile üretim operasyonlarınızı 21. yüzyıla taşıyarak iş hayatındaki gerçek zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. IBM Turk, otomobil, bankacılık, lojistik, sağlık, enerji, turizm, perakende ve kamu sektörleri konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Yazılım ve donanım konusunda deneyimli ve geniş kapsamlı çözümleri ve iş ortakları sayesinde, IBM Turk katma değerli birçok projeyi başarıyla kapatmıştır.

McAfee

McAfee, cihaz güvenliğinden bulut güvenliğine kadar ürünler sunan, dünyanın lider, bağımsız siber güvenlik üreticilerinden biridir. McAfee, dünyayı daha güvenli bir yer haline getiren kurumsal ve son kullanıcı çözümleri sunar. McAfee, ürettiği çözümlerle ișletmelerin tehditleri algılamasını, korunmasını ve tehditlere karşı gerekli aksiyonları almasını sağlayıp, siber ortamlarını düzenlenmesine yardımcı olur. Sektöründe lider çözümleriyle siber güvenlik dünyasında yıllardır öncü siber güvenlik üreticisi rolünü üstlenmektedir.

In partnership with cosponsor:

Komtera Bilişim

Bilişim güvenliği alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda lider durumda bulunan Komtera Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. ile Lidyum Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’yi Aralık 2016 tarihinde Komtera Teknoloji A.Ş. çatısı altında birleştirdik. Komtera Teknoloji A.Ş. olarak, bilişim sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimimiz ve güvenlik çözümleri alanındaki uzmanlığımızla distribütörü olduğumuz dünya çapındaki lider markaların çözümlerini katma değerli hizmetlerle daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz. Yeni yapılanmamız sonucunda hizmet kalitemizi ve oluşturduğumuz sinerji ile rekabet gücümüzü arttıracağımıza, teknik bilgi ve birikimimizi daha da üst seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz. Bu yenilenme ile beraber firmamıza tamamlayıcı kaynak, ürün ve güç sağlayarak pazardaki etkinliğimizi arttırmayı ve sizlerin ihtiyaçlarına daha etkili ve tam kapsamlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Komtera Teknoloji A.Ş. arkasına aldığı bilgi ve teknoloji ile, ulusal ve global pazarlarda rekabet gücünü arttırmaya ve daha etkin yer almaya odaklanmıştır.

 

Microsoft

Bilgisayar yazılımları alanında dünya lideri olan Microsoft 1975 yılında kuruldu. Microsoft’un 30 değişik dildeki ürünlerinin dağıtımı, 275’i aşkın ülkede gerçekleştirilmektedir. Türkiye ofisini 1993 yılında açan Microsoft, kişilerin ve kurumların gerçek potansiyellerini ortaya çıkaran yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturmakta ve ekosistemiyle Türkiye’nin bilişim gücü için çalışmaktadır.

Premier Partner(s)

Check Point

Dünyanın en büyük siber güvenlik şirketi olan Check Point Software Technologies Ltd. sunduğu endüstri lideri güvenlik çözümleri ile zararlı içerik ve tehditlere karşı en yüksek koruma oranını sağlayarak müşterilerini siber saldırılara karşı korumaktadır. Check Point kurumları ağ seviyesinde, bulutta ve mobil cihazlarda uçtan uca tam bir güvenlik mimarisi ile korurken ve bu mimariyi en kapsamlı ve kullanışlı yönetim platformu ile tamamlamaktadır. Check Point dünya genelinde 100.000’in üzerinde şirket tarafından tercih edilen siber güvenlik üreticisidir.

Citrix Systems

Citrix (NASDAQ: CTXS), insanların, organizasyonların ve eşyaların güvenli bir şekilde birbirine bağlı ve alışılmamışı mümkün kılabilecek şekilde erişilebilir olduğu bir dünya oluşturmayı hedeflemektedir. Teknolojisi, dünyanın uygulamalarını ve verilerini güvenli ve kolay erişilir kılarak, insanlara her yerde ve her zaman çalışabilme gücünü sunmaktadır. Citrix, Bilgi Teknolojilerine, kritik sistemlerin kullanıcılar tarafından bulut üzerinden veya yerleşke içinden ve her tür cihaz veya platform ile güvenli bir şekilde erişilmesini sağlayan; Hizmet olarak çalışma alanı, uygulama dağıtımı, sanallaştırma, mobilite, ağ dağıtım ve dosya paylaşımı çözümlerini içeren eksiksiz ve entegre bir portföy sağlamaktadır. 2016 yılında, 3,42 milyar dolarlık yıllık gelir sağlamış olan Citrix çözümleri, dünyada 400.000'den fazla organizasyon ve 100 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.citrix.com

Detech

2002 yılında kurulan Detech Bilişim A.Ş. bilgi güvenliği konusunda; alanında öncü ve vizyoner üreticilerle işbirliği yaparak, ileri teknoloji çözümlerini Türkiye pazarına sunmayı ilke edinmiştir. Odaklandığı alanlarda güçlü ve çevik organizasyon yapısı, uzman teknik kadrosu ve sürekli gelişen deneyimi ile çözüm sunduğu iş ortaklarının ve kurumların proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır. Detech, adını bulunduğu pazara kaliteli hizmet anlayışıyla yazdırmayı hedef edinmiş olup; bu hedefine ulaşmak için üstlendiği projeleri yüksek katma değer yaratarak sonuçlandırmaya ve zamanında teslim etmeye odaklanmıştır. Detech, veri sınıflandırma ve etiketlendirme, veri kaybını önleme ve güvenli veri paylaşımı çözümleri, bulut veri güvenliği ve SAP güvenliği çözümleri konusunda dünya lideri firmaların yazılım çözümlerinin Türkiye distribütörüdür.

TITUS

TITUS, kurumların bilgileri güvenli bir şekilde paylaşırken aynı zamanda ilgili politika ve uyumluluk gereksinimlerini yerine getirmelerine yardımcı olan güvenlik ve uyumluluk yazılımları sağlayan, konusunda lider bir kurumdur. Kurumlar TITUS ile bilgi güvenliği politikalarına son kullanıcıları dahil ederek, tüm önemli bilgilerinin oluşturulduğu ve paylaştırıldığı anda, tanımlanmasını ve sınıflandırılmasını garanti altına alır.E-postalar, belgeler ve diğer dosya türlerinin oluşturulması sırasında kullanıcılar sorunun parçası yerine çözümün bir parçası haline gelir.

FireEye

FireEye akıl ve istihbarat odaklı güvenlik şirketidir. FireEye, müşteri faaliyetlerinin kesintisiz, ölçeklenebilir bir uzantısı olarak çalışarak yenilikçi teknolojiler, ulusal çapta seviye tehdit istihbaratı ve dünya çapında ünlü Mandiant danışmanlığını birleştiren tek bir platform sunar. Bu yaklaşım ile FireEye, siber saldırılara hazırlanmak, önlemek ve cevap vermekte zorlanan organizasyonlar için siber güvenlik karmaşıklığını ve yükünü ortadan kaldırır. FireEye, 67 ülkede 6300’den fazla müşteriye sahiptir ve Forbes Global 2000 listesindeki şirketlerin % 40’ından fazlasına hizmet vermektedir.

HP

InfoSec Bilgi Teknolojileri

InfoSec Bilgi Teknolojileri, Network ve Bilgi Güvenliği alanlarında Türkiye’nin önde gelen güvenlik danışmanları tarafından 2013 yılında kurulmuştur. “Güvenilir İş Ortağı” olma hedefi ile üst seviyede teknik bilgi ve deneyimlerini kullanarak müşterilerine bilgi güvenliği projeleri danışmanlığı ve güvenlik ürünleri sağlamaktadır. InfoSec; Check Point, Websense, HP ArcSight, HP Tipping Point, Cisco Sourefire, ObserveIT, Titus, Riverbed ve Algosec ürünleri üzerinde uzmanlığa sahip eğitim ve danışmanlıklar vermektedir. InfoSec ayrıca Türkiye'deki ilk ve tek (ISC)²© (OTC - Official Training Center) Resmi Eğitim Merkezi'dir.

Juniper Networks

Yüksek performanslı ağ ve güvenlik teknolojilerinde dünyada lider konumda olan Juniper Networks, Türkiye'de 2004 yılından bu yana İstanbul'daki lokal ofisi ile faaliyet göstermektedir. Juniper Networks küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal firmalara ve servis sağlayıcılara sunduğu yüksek performanslı yönlendirici, anahtarlama ve güvenlik çözümleri ile uçtan uca çözüm sağlamaktadır. Dünyada en büyük 100 servis sağlayıcının ve Fortune Global 100 listesindeki firmaların 99'unun atyapısında yer almakta; Türkiye'deki tüm servis sağlayıcıların da altyapısında bulunmaktadır. Giderek artan pazar payı ile Türkiye ağ güvenlik pazarının liderleri arasındaki yerini her geçen gün güçlendirmektedir. Juniper Networks, uçtan uca network, güvenlik ve yönetim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilen bir altyapı sunmayı hedeflemektedir.

Netaş

Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu geniş bilgi birikimi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğini artırmak için çalışan Netaş, ArGe gücü bakımından Türkiye’nin önde gelen kurumları arasında yer alıyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçların yönelik olarak savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli rol oynuyor. Netaş, Türkiye’nin ve bölgenin dijital dönüşümünde önemli bir görev üstlenerek kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. 200’den fazla küresel ölçekteki operatör için yazılım çözümleri geliştiren Netaş, müşterilerine yeni nesil teknolojiler alanında mobil geniş bant, siber güvenlik, bulut bilişim, iş uygulamaları ve büyük veri çözümleri sunuyor.

 

Symantec Turkey

Symantec kurumların ve tüketicilerin bilgi odaklı dünyalarını güvenlik altına alma ve yönetmelerine yardımcı olan güvenlik, depolama ve sistem yönetim çözümleri sunma alanında dünya lideridir. 50’den fazla ülkede, 18.500’ün üzerinde çalışanı ile firma dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biridir. Symantec’in yazılım ve çözümleri daha fazla noktada daha fazla riske karşı daha kapsamlı ve daha verimli koruma sağlayarak bilginin nerede kullanıldığı ya da depolandığı fark etmeksizin güven teşkil etmektedir. Daha fazla bilgiye www.symantec.com ve go .symantec.com/socialmedia adreslerinden ulaşabilirsiniz.

VMware

VMware yazılımı dünyanın karmaşık dijital altyapılarına güç sağlamaktadır. VMware’in bulut, networking, güvenlik ve dijital çalışma ortamı hizmet ve çözümleri, büyük bir ekosistemin desteğiyle, dünya çapındaki müşterilerine dinamik ve verimli bir dijital temel sağlar. Merkezi Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan VMware, global etki yaratan çığır açıcı inovasyonlarla iyiliğin itici gücü olma taahhüdünü benimsemektir. Daha fazla bilgi için https://www.vmware.com/tr.html

UITSEC

2002’den beri Türkiye’de ve dünyada birçok kuruma siber güvenlik hizmeti sunan UITSEC, ürün bağımsız siber güvenlik alanında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında bulunuyor. İstanbul (merkez), Ankara, Londra ve New York ofislerinde hizmetlerini devam ettirirken, dünya genelinde teknoloji enstitüleriyle ortak araştırmalar da yürütüyor. Türkiye’nin önemli gruplarından Doğanlar Holding’le güçlerini birleştiren UITSEC; geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve teknolojik altyapısıyla çalışmalarına devam ediyor.

Networking Partner(s)

Biznet Bilişim

Biznet Bilişim kurulduğu 2000 yılından bu yana siber güvenlik alanında projelendirme, danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşundan beri amacı, en değerli varlık olan bilginin her türlü tehdide karşı güvenliğinin sağlanması için çözümler üretmek ve bilgi güvenliği büyük resmini oluşturmaktır. Türkiye’nin en kapsamlı BT/OT güvenlik ürün ve servis portföylerinden birine sahip olan Biznet Bilişim, Payment Card Industry Security Standards Council (PCI SSC) tarafından PCI DSS denetimleri yapmaya yetkilendirilmiş ilk Türk firmadır. Aynı zamanda Ar-Ge yatırımları ile siber güvenlik alanında özgün yazılımlar geliştirmektedir.

Fortinet

Fortinet (NASDAQ: FTNT) tüm dünyada en büyük kurumların, servis sağlayıcı ve kamu organizasyonlarının güvenliğini sağlamaktadır. Günümüzde ve gelecekte sınırları ortadan kalkan ve sürekli kapasite ihtiyacı artan iletişim ağlarında genişleyen atak yüzeylerine karşı akıllı ve entegre koruma sunabilmektedir. Sadece Fortinet Security Fabric mimarisi kurumsal ve bireysel veri nerede olursa olsun; ağ, uygulama, bulut mimarileri veya mobil kullanımda, en kritik güvenlik ihtiyaçlarını performanstan ödün vermeden sağlayabilmektedir. Fortinet tüm dünyada kurulu en fazla güvenlik cihazına sahip üretici olarak 425,000 müşterinin güvenlik konusunda güvenini kazanmıştır.

Invento

INVENTO Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri Tic. A.Ş., bilgi güvenliği ve bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, denetim ve eğitim tecrübesini güvenlik çözümleri yetkinliği ile birleştirerek, 2010 yılından bu yana uçtan uca güvenlik hizmetleri sağlamaktadır. Enocta, Agito, Blesh, Raks Elektronik’in de dahil olduğu Lidya Ventures organizasyonunda yer alan Invento'nun tedariğini gerçekleştirdiği ürün ve hizmetler: GLOBALSCAPE - Yönetilen Dosya Transfer Çözümleri, STEALTHBITS - Veri Yönetişim Çözümü; QUALYS - Zafiyet Tarama Çözümleri; CYMULATE - İhlal ve Saldırı Simulasyon Çözümü; INSIGHT - "Dark Web Search" Çözümü, PenetrasyonTestleri, IPS, IDS, F/W, DLP Yönetim Hizmetleri ile ISO 27001/22301/2000 Danışmanlığı, KVKK Danışmanlığı, COBIT ve PCI DSS Danışmanlığıdır.

Logsign

Logsign otomasyon temelli siber güvenlik çözümleri üretir. Siber güvenlik uzmanlarının en akıllı, kolay kullanımlı ve en ulaşılabilir yeni nesil yazılımlarla daha verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kullanıcılarının ve çözüm ortaklarının, mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni nesil SIEM ve SOAR ürünleri geliştirmekte ve katma değerli servisler sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana Türk mühendisler tarafından geliştirilen Logsign ürün ve servisleri, en iyi yerli global olandır vizyonuyla Türkiye'de olduğu gibi, Türkiye sınırları dışında da aktif şekilde iş geliştirme ve satış faaliyetlerine devam etmektedir. 500'ün üzerinden lokal ve global müşterisi olan Logsign, %100 kanal dostu bir firma olarak Türkiye'nin en güçlü satış partnerleri ve MSSP'leri işbirliği içerisinde son kullanıcılarına ulaşır.

Lostar Bilgi Güvenliği

Lostar 1998’den beri bilgi teknolojileri yönetişim, risk ve uyumluluk konularında (IT-GRC), Danışmanlık, Eğitim ve Denetim hizmetleri verir. Uzmanlık alanı, değeri her gün artan bilginin sürekliliğini, güvenliğini ve yasalar ile düzenlemelerle uyumlu olmasını sağlamaktır. Temel amacı, bünyesinde bulunan çok farklı disiplinlerde yetişmiş, marka bağımsız çalışabilen ekibi ile çözüm odaklı hizmetler sunmaktır. ISO 27001 uyumluluğunu da garanti eden bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin insandan bağımsız ve kalıcı olmasını sağlayan metodolojisi ve güvenlik açıklarını ortaya koyan hizmetlerinin yanı sıra, Lostar, COBIT çalışmalarını ve CISA eğitimlerini de yürüten Türkiye’deki lider firmadır. Kurumsal değişimlerin, çalışanlar tarafından kabul edilmedikçe başarılı olmayacağının farkında olan Lostar, çalışan farkındalığı ve davranış değişikliği konusundaki lider yöntemi Türkiye'de uygulamaktadır.

Netsec

Bilgi güvenliği sektöründe 2010 yılı Şubat ayından bu yana faaliyet gösteren Netsec Bilişim Çözümleri, deneyimli kadrosuyla sektöründe lider konumda bulunan yerel ve uluslararası kuruluşlara danışmanlık ve destek hizmeti vermektedir. Kurumsal stratejisini, Ağ Erişim Sistemleri, İleri Güvenlik Çözümleri ve Mobility alanlarında yoğunlaştıran Netsec, aynı zamanda sektörün sistem entegratörlerine de bütünleşik çözümler sunar. Hizmet Kalitesi, Müşteri Memnuniyeti, İhtiyaca Yönelik Ürün Konumlandırma, İş Sürekliliği, Kolay Yönetilebilirlik gibi kavramların yanı sıra; BT ekiplerinin operasyonel maliyetlerinin azaltılması da Netsec'in projelerindeki birincil hedeflerinden biridir.

Platin Bilişim

IBM tarafından 2016 yılında Orta Asya ve Afrika bölgesinde "Güvenlik Zekası Top Partneri olarak ödüllendirilen Platin Bilişim; danışmanlık, araç ve operasyonel destek hizmetleri sağlamaktadır. İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim, IBM, Veritas,Symantec, + Blue Coat, Palo Alto Networks, Hitachi Vantara, Transvault, Rapid7, Titus, Seclore ve Mazebolt markalarının güvenlik ve erişebilirlik çözümlerini sunmaktadır.

Secure Future

Imperva

Imperva is a leading provider of data and application security solutions that protect business-critical information in the cloud and on-premises. Founded in 2002, we have enjoyed a steady history of growth and success, generating $264 million in 2016, with over 5,200 customers and more than 500 partners in 100+ countries worldwide.

Harco Grup

Lokasyon

NG Sapanca, wellness & convention, link to hotel

Location
Location
Location

İletişim

Sule Saltik
Sponsorship Enquiries

Onur Hamitoglu

Senior Sales Manager

ohamitoglu@idc.com +90-533-3018998

Sule Saltik
Event Information

Sule Saltik

Conference Specialist

ssaltik@idc.com +90 212 356 0087

Datový zdroj 2